Barbara Wood: Plamen duše

18. března 2007 v 17:35 | Danda
Kniha zachycuje život Selené v Antiochii, několik desítek let poté, co umřela Kleopatra.
Mé hodnocení:
Myspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.com

Krátký popisek: během jedné noci k léčitelce Meře přispěchá manželský pár. Těhotná žena v tajnosti porodí dvojčata a před vojáky uteče s malým chlapcem. Smrtelně raněný muž přenechá narozenou holčičku léčitelce a řekne ji o božském původu. Poté umírá.
O šestnáct let později se Selené dozvídá, že Mera není její matka, a proto kráčí z rodné Antiochie, aby nalezla svůj pravý původ. Čeká ji cesta několik let dlouhá a zároveň hledá svou lásku, řeckého lékaře Andrease.
Můj komentář: kniha mě naprosto uchvátila. Musíte ji hltat denně a stále čekáte na ten okamžik, kdy se Selené znovu setká s Andreasem. Ale osud k ní není moc přívětivý, takže vás čeká spoustu dobrodružství, které se Selené prožijete:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama