Berbard Simonay: První pyramida: Džoserovo mládí

18. března 2007 v 17:47 | Danda |  Literatura - beletrie
Kniha o známém panovníkovi Džoserovi.
Mé hodnocení:
Myspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.com

Stručný děj: Džoser s Thanys tvoří nerozlučný pár již od útlého dětství, ale jednoho dne je jim vyřčena věštba, která praví, že se od sebe oddělí. Proroctví je splněno a oba milence od sebe oddělí bratr Džosera, který právě usedl na trůn. Thanys věnuje svému sadistickému strýci a Džosera uvrhne do armády. Thanys, než-li by trpěla choutky Džoserova strýce, raději utíká z Egypta a rozhodne se najít svého otce Imhotepa. Džoser, který je přesvědčen o její smrti, mezitím vede válku proti nepřátelům. Oba tak kráčí po jiné cestě a Thanys doufá, že se s Džoserem ještě někdy uvidí.
Můj komentář: Nejlepší kniha!!! To vám zaručuju. Žádná jiná mě tolik za poslední dobu nechytla. ani Egypťan Sinuhet u mě neměl takový úspěch. Džoserovo mládí je první díl z trilogie, ale přečíst si jej můžete i samosatně. Vřele doporučuji:)
Bernard Simonay:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - the darkest star - - the darkest star - | Web | 31. července 2007 v 14:00 | Reagovat

Naprosto souhlasím!!! 5 hvězd je ale málo! Dala bych této knize klidně i 100 *! Je to krásná kniha! <3

2 Danda Danda | Web | 31. července 2007 v 14:05 | Reagovat

Je to super kniha. Jen mi je líto, že třetí díl je v knihovně věčne půjčený:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama