Sabine Wassermann: Sethův hněv

18. března 2007 v 17:23 | Danda |  Literatura - beletrie
Příběh o mladém lékaři, který zavítá do skvostného Achetatonu.
Mé hodnocení:
Myspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.comMyspace Graphics, MySpace Glitter Graphics, MySpace Glitters, MySpace Goodies, Myspace Codes at www.MyGlitterSpace.com

Krátký popis: mladý lékař Hory odjíždí do Achetatonu nalézt své štěstí. Bohužel se ocitne na nesprávném místě a je obviněn z vraždy vedlejší manželky Achnatona. Z problíme jej dostane podivínská dcera faraona, Baketaton. Ta jej zaměstnává do svých služeb. Hory mezitím poznává lásku v podobě Baketiny sestry, Meritaton a aby zachránil svou nevinu, musí přijít na to, kdo páchá rituální vraždy.
Můj komentář: Kniha byla skvělá, opět mě potěšil čtivý děj. Sabine je prostě vynikající spisovatelka. Knihu bych doporučila starším (kvůli některým lechtivým pasážím:)). Jinak nechci určitě prozradit konec, ale moc mě nepotěšil. Tím nijak nechci kritizovat autorku, která dokázala zvládnout závěr bravurně, ale já mám ráda radostnější konce:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janja Janja | Web | 7. května 2008 v 20:30 | Reagovat

jj moc zajíma kniha...Hlavně Smenchkare a Baketaton(jo jí není aní 12 a už si to rozdává se svým bráchou, který je o několik let starší, jo mimochodem tuto "scénku" náhodou uvidí Hory...Takže pokud ji chcete přečít tak ji doporučuji, ale případné noční můry - toto je možné riziko jako u mě....přostě jsem přečetla kapitolu , dvě a jdu spát...A o čem se mi zdá?

Hádejte!

Jo přesně...Proživala jsem to jako bych tam byla....Přesně jako v tý knize...NO TAKŽE TOTO JE MOŽNÉ RIZYKO...aLE NECHCI ODRAZOVAT...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama